• +90 322 235 38 73
  • fma@fmaakademi.org

Arbella Makarna Satış Akademisi programında satış ekibimize yönelik Arbella Makarna Satış Akademisi’nde başarılı eğitimler gerçekleştirdik. Arbella Makarna Satış Sistemi Kurma konusunda yol arkadaşlığı yaptık. Program ve yol arkadaşlığımız süresince gösterdikleri ilgi, gayret, özen, işbirlikleriyle şirket ve marka hayatımıza dokunan etkili çalışmaları için Mehmet Bey ve tüm FMA Akademi ekibine teşekkür ediyorum.

Kadir Külahçıoğlu \ Arbella Makarna Genel Müdürü

Entegre İnsan Kaynakları Atölye Çalışması ile İnsan Kaynakları ekibimize ve Seçil Kauçuk Satış Akademisi Eğitim programları ile satış ekibimize eğitimler gerçekleştirdik. Eğitim sürecinden ve sonucundan çok memnun kaldık. İletişimi, organizasyonu ve takibi için Mehmet Ergin’e ve FMA Akademi’ye teşekkür ediyorum.

Onur Taylan \ Seçil Kauçuk İnsan Kaynakları Müd.

Öncelikle FMA Akademi’den kurum olarak aldığımız SINAV KAYGISI EĞİTİMİ sonrası öğrencilerimize sağladığı anlamlı destek için Şefika Ergin Hocam’a teşekkür ediyorum. Serüven uzun, kurum olarak umarım diğer eğitimlerinizden de faydalanma fırsatı yakalarız. Her ne kadar uzmanlık alanlarımız farklı da olsa eğitim sektörünü beraber paylaştığımız FMA Akademi’ye sunduğu eğitimlerdeki anlayışı, özeni ve ilgisi ile eğitimlerinin kalitesi ve özgün metotları için teşekkür ediyorum.

Necla Boyraz \ Etap Etüt Merkezi Kurucusu

2018 Üniversite Giriş Sınavı öncesi, kurumumuzda öğrencilerimize aldırdığımız SINAV KAYGISI EĞİTİM’i sonrası öğrencilerimiz eğitimin ertesi gününde olumlu yönde gelişmeler yaşadı. Eğitimi, sınav öncesi, sınav anı ve sınav sonrası çalışma şekillerine uygulayarak çok başarılı oldular. Sınav öncesi, sınav anı ve sınav sonrasında öğrencinin yapması ve yapmaması gerekenleri standart anlatımların dışında, öğrenciye doğru ve etkili anlatımı ve sınava giren öğrencilerimizin hayatına güzel dokunuşu için Şefika Ergin Hocam’a teşekkür ediyorum.

Mehmet Almazoğlu \ Dinamik Etüt Kurucu-Müdür

Unutmamam gereken bilgileri her ne kadar zihnimde tutmaya çalışsam da daha sonra aklımdan çıktığını fark ettim. Bir çözüm yolu arayışındayken Zihin Haritalarının akılda kalıcılığı arttırdığını öğrendim. Arayış sürecimde FMA Akademi karşıma çıktı. FMA Akademi’den aldığım Zihin Haritaları fikirlerime ve işlerime bütün bakmamı, geniş ve uzun bir konuyu tek sayfada haritalandırarak hafızamda tutmama yardımcı oldu. Hayatımı kolaylaştırarak unutma problemimi çözmeme destek oldukları için FMA Akademi’ye ve Şefika Hocam’a teşekkür ediyorum.

Özlem Güven \ Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Aile Anayasası, Sahiplik, Yönetim (Liderlik) Geliştirme ve Satış Akademisi, Kurumsal Kimlik Anayasası, Mind Map (Zihin Haritaları) Tekniği, Entegre İnsan Kaynakları projeleriyle “Konsa Kalitesi’’ çerçevesinde “Konsa Kurum Kültürü’’ nün yaygınlaşması için eğitim ve danışmanlık süreçlerimize devam ediyoruz. Duyarlı ve özenli çalışmaları, yüksek sorumluluk duygusuyla yol arkadaşlığı için Mehmet Bey’e, kaliteli eğitim ve organizasyonları için FMA Akademi’ye teşekkür ediyor, nice iyi işler yapacağımızı biliyor, mutluluk duyuyorum.

Fatih Yazıcıoğlu \ Konsa Plastik & Ambalaj Gn.Müd.

Dünyada 250 milyondan fazla insanın kullandığı çığır açan Zihin Haritaları Öğrenmeyi Öğrenme (Mind Map) Tekniği’ni Şefika Hocam sayesinde mesleğimde ve hayatımda uyguladım. İngilizce öğrenmek Mind Mapping ile çok daha kolay. İngilizce kelime ezberleyemiyorum ya da hemen unutuyorum diyen herkese FMA Akademi’nin eğitimlerinden sadece birisi olan Zihin Haritaları Öğrenmeyi Öğrenme Tekniği ’ni almalarını öneririm. Şefika Hocam’ a ve FMA Akademi ekibine, ilgisi, anlayışı, kalitesi ve kariyerimde sağladıkları fayda için teşekkür ediyorum.

Meral Baykal \ Biyoloji Öğretmeni - Y. Lisans Öğr.

FMA Akademi ve Şefika Hocam ile annem aracılığıyla tanıştım. Aldığım Zihin Haritaları ile Öğrenmeyi Öğrenme ve Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimlerinden çok memnunum. Günlük hayatımda da kolaylık sağladı. Sınav tarihleri açıklandığında tedirginliğim eskisi gibi değil. Soruları tek seferde okuyup anlayabiliyor, zaman kaybetmiyor, derslerimi Mind Map ile şifreleyip zihnimde kalıcılığını sağlıyorum. Öğrenciliğim bitse bile hayatımda bana kolaylık sağlayacağına eminim. Şefika Hocam ve eğitimlerle bizi buluşturan FMA Akademi’ye teşekkürler.

Onur Gedik \ Üniversiteye Hazırlık Öğrencisi

Veliaht ve Kuşak Yönetimi, Aile ve Aile Şirketi Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Yapılanmamızla Organizasyonel Gelişim sürecimizi başlattık. Etkili kurumsal iletişimimiz için Kurumsal Kimlik Anayasası oluşturduk. Stratejik Planlama ve İş Yönetimi Danışmanlığıyla Strateji Kampı Çalışması yapıp yol haritamızı çizdik ve yolumuza devam ediyoruz. Yüksek sorumluluk bilinci ve bütünsel yaklaşımla çok yönlü gelişimimize katkısı, deneyimi, kalitesi ve güvenilirliği için Mehmet Hocam ve FMA Akademi’ye teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Seçkin Yıldırımdemir \ Tüfekçi Makine GM. Yrd.

Değer katan tüm çalışmalarımızdan ötürü Mehmet Bey ve FMA Akademi ailesine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Hakan Murat Sağlam \ Sabahweb Kurucu Ortak