• +90 322 235 38 73
  • fma@fmaakademi.org

BİZ KİMİZ?

Bireyler, gruplar, kurumlar ve kuruluşların bireysel ve kurumsal değişim ve gelişimlerine profesyonel destekle, onları geleceğe hazırlamayı misyon edinmiş bir danışmanlık, eğitim ve koçluk firmasıyız.

Hizmet verdiğimiz birey, grup, kurum ve kuruluşların sahip oldukları bireysel, bireylerarası kurumsal ve toplumsal farkındalıklarını artırarak yaşam kalitelerinin gelişimine yönelik arayışlarına destek oluyoruz.

Gurur kaynağımız 26 yıllık ulusal ve uluslararası referansları olan uygulamalarımız ve deneyimlerimizle; bireyleri, grupları, kurumları ve kuruluşları buluşturarak, hem bu günleri hem de yarınları ile ilgili değişen ve gelişen bir anlayışla güvenli bir yolculuğa hazırlıyoruz.

Bireyler, gruplar, kurumlar ve kuruluşların geçmişlerinden aldıkları güçle kendilerini sürekli güncelleyerek geleceğe hazırlamalarının, yaşamlarında en stratejik karar olacağını biliyoruz. Geleceğe hazırlıkta da durum değerlendirmesiyle “ne durumdayız, ne yapılacak, neden yapılacak , nasıl yapılacak ve neye/nereye ulaşılacak (ne sonuç elde edilecek)?“ sorularını cevaplayan profesyonel destek anlayışının kritik önemde olduğunu biliyoruz. Bu nedenle danışan bireyler, gruplar, kurumlar ve kuruluşların neyi neden yapmaları gerektiğinin yanında nasıl yapacakları konusunda da yanlarında oluyoruz. Geçmişimizi deneyim olarak kullanıyor ve bugünü yakından takip edip danışanlarımızın geleceklerinin iyi planlanarak yönetilmesinde yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Bireysel ve kurumsal stratejilerin doğru belirlenmesi ve belirlenen doğru stratejilerin etkili bir şekilde uygulanması için profesyonel destek veriyoruz. Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası kültür ve disiplinlerde birçok projeye imza atmış olan FMA Gelecek Yönetimi Akademisi, geçmişini her zaman bir deneyim olarak kullanmakta ve bugünü yakından takip ederek, bireysel ve kurumsal geleceklerle ilgili stratejik planlamalar yapmakta ve hayata geçirmektedir.

İşimizle ilgili yıllar içerisindeki birikimimizin ziyaret etmekte olduğunuz web sayfamızda paylaşabileceğimizden çok daha fazla olduğunu takdir edersiniz. Yine de bu web sayfamızda sizlere bir fikir vermesi açısından ana faaliyet konularımızı özet olarak paylaşıyoruz.

Sorularınız ya da daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyduğunuz takdirde ben ve ekibimin yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Saygılarımla,

Mehmet ERGİN
Kurucu & Yönetici Ortak
Yönetim, Stratejik Planlama ve Stratejik Yönetim Danışmanı

*********************************************************************************************************************************************************************************************************

WHO WE ARE ?

We are a consulting, training and coaching company whose mission is to prepare them for the future with professional support for individual and institutional changes and developments of individuals, groups, institutions and organizations.

We support individuals, groups, institutions and organizations in their search for the development of quality of life by increasing the individual, individual and institutional awareness of their services.

Our source of pride is our 26 years of national and international references and experiences; we are preparing for a safe journey by bringing together individuals, groups, institutions and organizations, as well as a changing and evolving union on both occasions.

We know that it is the most strategic decision in their lives that individuals, groups, institutions and organizations prepare themselves for the future by constantly updating themselves with the strength they have received from their past. In the preparation for the future, we also know that the professional support approach that answers the question of "what to do, why to do it and how to do it" is critical. We are also here to discuss how individuals, groups, institutions and organizations should ask what they should do and why. We are using our past as experience and we are closely following today and making friendship with the well planned and managed future of our clients.

We provide professional support for the proper identification of individual and institutional strategies and effective implementation of the right strategies. The FMA Future Management Academy, which has undertaken many projects in regional, national and international cultures and disciplines, has always used the past as an experience and is closely following it today, making strategic plans and dealing with individual and institutional future.

You appreciate that our savings over the years related to our work are much more than we can share on our web page you are visiting. Nevertheless, we share our main activity briefs to give you an idea on this web page.

I would like to mention that I and my team would be happy to assist you if you have any questions or need more detailed information.

Best regards,

Mehmet Ergin
Founder/Managing Partner
Management and Strategic Planning Consultant

Paylaş: